Kamera GoPro wielkie możliwości dla każdego

Słoneczna plaża, a na niej Nick Woodman, który chciał sfilmować samego siebie podczas ulubionego sportu jakim jest surfowanie. Wszystkie dostępne kamery wideo dawały niezadawalający efekt, dlatego zbudował własną kamerą do swoich potrzeb. I tak powstało GoPro Hero.

Kamera GoPro to synonim sportowej kamery wideo, która towarzyszy użytkownikowi niemal w każdej sytuacji – nawet tych ekstremalnych. Można filmować i fotografować tradycyjnie z ręki, jak i również zamontować kamęrę na kasku, rowerze, samochodzie, deskorolce, przypiąć do ciała pasem i oczywiście do deski do surfowania.
(Źródło: http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/kamery/2015/08/kamery-akcji-gopro-test.aspx)

Tym co wyróżnia kamerę GoPro jest wytrzymała obudowa, odporna na niesprzyjające warunki pogodowe. Urządzenie to może być wykorzystywane do rejestracji osiągnięć w różnych dyscyplinach sportu, ale nie tylko. Mimo, że nosi ono miano kamery sportowej, z powodzeniem sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach dzięki wszechstronności oraz dużej funkcjonalności.

Jedynymi ograniczeniami przy wyborze kamery GoPro w sklepie 360sklep.pl, są w zasadzie umiejętności operatorskie oraz możliwości finansowe. Mnogość urządzeń różnorakich parametrach pozwala na wybór optymalnego rozwiązania, które sprawdzi się przy rejestracji ważnych spotkań w gronie najbliższych, urlopowych wyjazdów, czy też wycieczek plenerowych.

GoPro Hero 4 Session to kamera sportowa o minimalistycznych wymiarach, wytrzymałej i wodoodpornej obudowie. Parametry nagrywania 1080p60 i zdjęcia 8MP gwarantują profesjonalną jakość. Wielofunkcyjny klawisz uruchamia zdalnego pilota Smart Remote, nagrywanie lub kieruje użytkownika do aplikacji mobilnej GoPro. Hero 4 Session posiada funkcję uchwycenia w kadrze pogłębionej i szerokiej perspektywy przez co stała się najlepiej sprzedającą kamerę na świecie. W połączeniu z efektywną rozdzielczością nagrywania 1440p30 i 1080p60 otrzymamy obraz o wyjątkowej wyrazistości, a klatkaż 720p100 umożliwia użycie slow-motion. Inne przyjazne funkcje jak QuikCapture, SuperView i Auto Low Light gwarantują profesjonalnej jakości nagrywanie. Różnorodne opcje ujęć pozwolą na dokumentowanie swoich pasji na wiele sposobów w dzień i w nocy. Rozdzielczość 8MP oraz tryb Burst do 10 klatek na sekundę pozwalają wykonać zdjęcia, którymi możemy się dzielić nie tylko na portalach społecznościowych.

Wbudowane Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają łączność z GoPro App, GoPro Studio i Smart Remote ułatwiając zdalne monitorowanie obrazu kamery przy pomocy telefonu, tabletu lub użycie Smart Remote na odległość do 180m.

Niewymienna obudowa wodoodporna do 10 m jest również trwała i odporna na działanie kurzu, piasku, mrozu to zalety, które pozwalają na użycie kamery w każdych warunkach. Naciśnięcie przycisku włączenia na kamerze uruchamia błyskawicznie nagrywanie obrazu lub wykonywanie zdjęć. Powtórne naciśnięcie przycisku zatrzymuje nagrywanie i wyłącza kamerę.

GoPro Hero 4 Session jest wyposażona w dwa mikrofony rozmieszczone z przodu i z tyłu kamery. Podczas filmowania gdy natężenie hałasu jest zbyt duże np. silny wiatr, zawody motocrossowe kamera automatycznie wybiera mikrofon w celu optymalizacji dżwięku. W rezultatcie następuje obniżenie poziomu hałasu podczas nagrywania i polepszenie jakości nagrań dżwięku.Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na www.360sklep.pl