Nowy sposób na zarabianie w Internecie – platforma indaHash

Platforma indaHash to nowy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. To także doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i skutecznie dotrzeć do konkretnych odbiorców. Jeśli posiadasz konto na Instagramie, koniecznie poznaj możliwości, jakie oferuje indaHash.

Czym jest indaHash?

Platforma indaHash to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające wykorzystać popularne media społecznościowe z jednej strony w celach zarobkowych, z drugiej – w celach marketingowych. W szybki i prosty sposób łączy reklamodawców i influencerów (użytkowników Instagrama, których profil obserwowany jest przez szerokie grono potencjalnych odbiorców reklamy). Co więcej, indaHash daje możliwość dotarcia do osób zainteresowanych konkretną, ściśle określoną tematyką. Dzięki temu inwestowanie w reklamę w znacznie większym stopniu wpływa na wzrost zysków firmy.

Zarabiaj dzięki indaHash!

Na indaHash zarabiać może każdy. Wiele osób posiada już konto na Instagramie i korzysta z niego do własnych, prywatnych celów, niekiedy bardzo intensywnie. Aby przekształcić hobby w sposób zarobkowania, wystarczy rozszerzyć działalność, zdobywając coraz więcej followersów, to znaczy osób, które obserwować będą nasz profil. Po osiągnięciu określonego progu (w tym momencie jest to 700 followersów) i pozytywnym przejściu weryfikacji przez moderatora indaHash, możemy zacząć otrzymywać oferty. Poszczególne kampanie reklamowe, ogłaszane przez różne firmy, różnić się mogą między sobą wymaganiami. Czasem 700 osób obserwujących konto wystarczy, aby wziąć udział w akcji, innym razem reklamodawca może zażyczyć sobie kilku tysięcy followersów. Firma zlecająca reklamę określa także kategorię tematyczną oraz kraj (czy też obszar), do którego ma dotrzeć reklama. Aby doprecyzować, do jakiego grona odbiorców ma ona trafić, może zostać określony także wiek czy płeć Instagramowicza. Od tych właśnie kryteriów zależy, czy otrzymamy ofertę udziału w rozpoczynającej się kampanii, czy też nie. Decydując się na udział w akcji, zobowiązujemy się do wykonania określonego zadania. Warto pamiętać, że za niedotrzymanie umowy (niewstawienie posta lub wstawienie posta niezgodnego z wymaganiami) otrzymujemy żółtą kartkę. Dwie żółte kartki, tak jak w piłce nożnej, skutkują czerwoną kartką i zawieszeniem konta na rok.

Szukasz sposobu na reklamę? Wypróbuj indaHash!

Platforma indaHash to świetny sposób na reklamę zarówno dla dużych, jak i dla małych firm. Dzięki niej dotrzemy do ściśle określonego grona odbiorców. Mamy gwarancję, że będą to osoby zainteresowane produktami czy usługami, jakie oferujemy. Rozpoczynając kampanię reklamową za pośrednictwem platformy indaHash, pamiętajmy, aby dobrze przemyśleć kryteria doboru influencerów. Jeśli chcemy dotrzeć do osób pasjonujących się sportem, reklama powinna być publikowana przez sportowców, trenerów i instruktorów sportu. Jeśli ma trafić do miłośniczek mody, warto wykorzystać do wykonania zadania blogerki modowe.

IndaHash to bardzo przyszłościowy sposób na reklamę, który z pewnością szybko będzie się rozwijał. Warto poznać zalety tego rozwiązania, jeśli jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych bądź potrzebujemy skutecznej reklamy w sieci.

Źródło: biuroprasowe.pl